Trieda |
Názov súťaže |
Meno |
OK |
KK |
SK |
Pripravoval |
2.A |
Všetkovedko |
Procházková Elena |
|
|
15.miesto |
p.u.Mačugová |
2.B |
Všetkovedko |
Kakaš Milan |
|
|
22.miesto |
p.u.Štefanová |
2.B |
Všetkovedko |
Rovňanová Hana |
|
|
27.miesto |
p.u.Štefanová |
2.B |
Hviezdoslavov Kubín |
Šimaiová Terézia |
1. miesto |
|
|
p. u. Štefanová |
2.C |
Všetkovedko |
Bocan Jakub |
|
|
29.miesto |
p.u.Barnová |
3.A |
Namaľuj si svoj sen |
Zoja Savkova |
3. miesto |
|
|
p. u. Kavuľová |
3.A |
Sv. Trojhviezdie- Cyril, Metod, Gorazd - výtvarná súťaž |
Lovásová Sofia |
2. miesto |
|
|
p. u. Kavuľová |
3.B |
Vesmír očami detí |
Kocák Šimon |
1. miesto |
|
|
p. u. Lučanská |
3.C |
Čitateľský oriešok |
Gergeľová Petra |
|
|
1.-333. |
p.uč. Ilošvayová |
3.C |
Čitateľský oriešok |
Jaloviarová Simona |
|
|
1.-333. |
p.uč. Ilošvayová |
3.C |
Pytagoriáda |
Košara Richard |
2. miesto |
|
|
p. u. Ilošvayová |
3.C |
Stroj na jednotky |
Košara Richard |
|
1. miesto |
1. miesto |
p. u. Ilošvayová |
4.B |
Hviezdoslavov Kubín |
Kulínová Natália |
2. miesto |
|
|
p. u. Kocáková |
4.C |
Pytagoriáda |
Holečka Róbert |
2. miesto |
|
|
p. u. Zubková |
5.A |
Pytagoriáda |
Bojti Patrik |
3. miesto |
|
|
p. u. Mokáňová |
5.A |
Hviezdoslavov Kubín |
Domorádová Natália |
2. miesto |
|
|
p. u. Tothová |
5.A |
Geografická olympiáda- Kategória G |
Lešo Peter |
2. miesto |
|
|
p. u. Kaľavská |
5.A |
Matematická olympiáda- Kategória Z-5 |
Lešo Peter |
1. miesto |
|
|
p. u. Mokáňová |
5.C |
Hviezdoslavov Kubín |
Kolodi Matej |
2. miesto |
|
|
p. u. Petríková |
6.A |
Sv. Trojhviezdie- Cyril, Metod, Gorazd - výtvarná súťaž |
Dzurovčáková Sarah Vivien |
2. miesto |
|
|
p. u. Tociková |
6.A |
Vojaci očami detí |
Dzurovčáková Sarah Vivien |
|
|
2. miesto |
p. u. Tociková |
6.A |
JBL Jump Fest |
Zámborský Peter |
|
|
1. miesto |
p. u. Zámborská |
6.A |
Čokoládová tretra |
Zámborský Peter |
|
2. miesto |
|
p. u. Zámborská |
7.A |
Čo vieš o hviezdach? |
Bérešová Michaela |
1. miesto |
4. miesto |
|
|
7.A |
Dejepisná olympiáda- Kategória E |
Grimling Tomáš |
1. miesto |
|
|
p. u. Kocáková |
7.A |
Pytagoriáda |
Košarová Barbora |
2. miesto |
|
|
p. u. Gibová |
7.A |
Stroj na jednotky |
Košarová Barbora |
|
1. miesto |
3. miesto |
p. u. Gibová |
7.A |
Sv. Trojhviezdie- Cyril, Metod, Gorazd - výtvarná súťaž |
Košarová Barbora |
2. miesto |
|
|
p. u. Tociková |
7.A |
Stroj na jednotky |
Kulín Patrik |
|
3. miesto |
26. miesto |
p. u. Gibová |
7.C |
Biologická olympiáda |
Kiš-Petyová Bianka |
1. miesto |
|
|
p. u. Zbojovská |
8.A |
Hviezdoslavov Kubín |
Biróvá Viktória |
1. miesto |
|
|
p. u. Trella |
8.A |
Čo vieš o hviezdach? |
Najmanová Monika |
3. miesto |
7. miesto |
|
|
8.A |
Dejepisná olympiáda- Kategória D |
Slyvka Iryna |
2. miesto |
1. miesto |
1. miesto |
p. u. Kocáková |
8.A |
Hviezdoslavov Kubín |
Toth Peter |
2. miesto |
|
|
p.u. Tothová |
8.A |
My a vírusy 21. storočia - literárna súťaž |
Toth Peter |
|
|
6. miesto |
p. u.Nwokoyeová |
8.D |
Fotosúťaž- Hodonín, Česká republika MOJE MESTO - v rámci spolupráce miest |
Gašparová Nina |
|
|
1. miesto |
p. u. Tociková |
8.D |
Vesmír očami detí |
Repovská Michaela |
1. miesto |
|
|
p. u. Tociková |
9.A |
Chemická olympiáda- Kategória D |
Girman Adrián |
2. miesto |
|
|
p. u. Kučerová |
9.A |
Matematická olympiáda- Kategória Z-9 |
Kentošová Veronika |
1. miesto |
|
|
p. u. Matysová |
9.A |
Chemická olympiáda- Kategória D |
Šrámková Kristína |
3. miesto |
|
|
p. u. Kučerová |
9.A |
Štefánikove cesty za poznaním -výtvarná súťaž |
Šrámková Kristína |
|
|
cena poroty |
p. u. Tociková |
9.A |
Štefánikove cesty za poznaním -výtvarná súťaž |
Takáčová Sára |
|
|
cena poroty |
p. u. Tociková |
9.C |
Sv. Trojhviezdie- Cyril, Metod, Gorazd - výtvarná súťaž |
Kolodyová Chiara |
2. miesto |
|
|
p. u. Tociková |